Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
На адресу Пирятинського районного суду Полтавської області надійшла подяка від громадської організації «Вектор прав людини» за участь у щорічному всеукраїнському опитуванні працівників і працівниць судів України «Медіавідкритість судів України-2019».
Так, 11 червня відбулася презентація дослідження «Медіавідкритість судів України: результати всеукраїнського опитування працівників і працівниць судів України, 2019 рік».
Дослідження підготовлено громадською організацією «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України, Національною школою суддів України та Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.
Загалом у опитуванні взяло участь 217 судів із 675 наявних на підконтрольній території України, що становить 32%. Серед них – Вищий антикорупційний суд України, 27 судів апеляційної ланки та 186 місцевих судів.
«Медіавідкритість судів України» ― це щорічне дослідження, що третій рік поспіль проводиться громадською організацією «Вектор прав людини» в межах проекту «Суд людською мовою».
«Така системна звітність дозволяє нам побачити результати, яких ми досягли, проаналізувати прогрес у здійсненні комунікаційної роботи судами та визначити основні потреби судів для покращення такої роботи. Адже діяльність судів та судових органів неможлива в соціальному вакуумі, вони працюють із людьми та для людей, як і неможливим є розвиток суспільства поза інформаційним полем» - наголосив під час презентації Богдан Моніч, голова Ради суддів України.
Ознайомитись із звітом «Медіавідкритість судів України – 2019» можна тут: http://hrvector.org/zviti/20-06-01-media-courts-2019-web.
Переглянути запис презентації звіту «Медіавідкритість судів України – 2019» можна тут: https://youtu.be/socmHOZquAQ.
Для довідки:
ГО «Вектор прав людини» ― правозахисна організація. Головна мета ― реалізація та захист основоположних прав та свобод людини. У своїй діяльності ГО «Вектор прав людини» керується на практичне виконання норм та принципів викладених у міжнародних документах, що ратифіковані Україною, а також усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини та основоположних свобод.
Проект «Суд людською мовою» створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого кола населення. Ініціатива об’єднує громадських активістів, IT-спеціалістів і професійних юристів.